Kategorien
Blogging For Future 2020 Kunst und Musik Umweltschutz

Мистецтво і природа

Природа – це вершина, це найкращий митець. З чим порівняти музику дощу, музику вітру, музику моря, музику хвиль, які бються об берег?… І зорі найкращі не на картині, а у небі. І квіти накращі не на натюрморті, а в полі…

Мистецтво і природа

У першу чергу, я думаю, душа самовиражалася в співі, в іграх, у малюнках. У мистецтві людина знаходить і нові знання, і відповіді на життєво важливі питання, і заспокоєння від повсякденної суєти, і насолоду.Але саме завдяки природі ми живемо і дихаємо, і саме природа може нам подарувати частинку спражнього щастя у нашому непростому житті. Природа – це істинне мистецтво, без якого наше життя неможливе! Ми живемо у напружений час: упродовж дня інколи бракує часу на виконання всіх справ. Але іноді у вихідний день потрапиш за місто, озирнешся навколо — яка картина природи відкривається, який краєвид! І так стає легко і радісно на душі, так легко дихати, так радісно відчувати звучання музики природи навколо нас! А чи можна відчути музику вночі, коли бачиш місяць, зірки, безкрає небо? Чи може музика передавати звучання нічної природи? Якщо твоє серце добре – можна! Із звичайної травинки або стебла кульбаби можна витягувати звук. Звуки нас оточують скрізь, навіть елементарний удар ложкою по столу, або рукою по стінці відтворить звук. Передати відчуття від звуків природи не важко – це спокій або збудження, це захопливо, неймовірно, чудово! Шум лісу, моря, вітру, гірського каменепаду. Спів пташок, мурчання кішки та багато іншого.Також ,наприклад, пейзаж у художньому творі є одним із найголовніших засобів, що дозволяють висловити уявлення людини про світ та про саму себе. Художні образи природи завжди насичені філософським та моральним змістом, тому вони і є та “картина світу”, що визначає ставлення людини до всього довкілля.

Мистецтво природи – невідновлюване!

Зараз інколи неможливо навіть на вулицю вийти, – сміття повсюди, вихлопи газів з заводів і машин. Найстрашніше відбувається у дикій природі, де процвітає бракон’єрство, безконтрольно вирубуються ліси, у заповідних місцях будуються нові будинки і комплекси… Цей список, на жаль, можна продовжувати ще довго. Мистецтво існувало ще з давніх-давен. Воно супроводжувало людину протягом всього її існування. Першими проявами мистецтва були ще зовсім примітивні малюнки на стінах печер,зроблені первісними людьми. Ще тоді, коли кожну потрібно було боротися за своє життя , людина тягнулася до мистецтва, вже тоді проявлялася любов до прекрасного. Тому варто поважати мистецтво природи, адже зараз мистецтво для більшості людей є не розвагою, а сенсом з життя. Говорити про проблеми навколишнього середовища важливо, але варто починати з себе. Що можеш зробити для довкілля саме ти?

Text: Nadia Tatarenko, Bild von Free-Photos auf Pixabay

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.